• Ново
MEIBG ноќенпоглед Очила, Инфрацрвена Ноќ Визија Двоглед со 2.31 Екранот за Гледање на HD Слика/Видео во Темнината, Погоден за Лов, Шпион, Воена, Тактички, Безбедност

MEIBG ноќенпоглед Очила, Инфрацрвена Ноќ Визија Двоглед со 2.31 Екранот за Гледање на HD Слика/Видео во Темнината,

DEN 3531.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Инфраред илуминатор со 7 брзини прилагодување ви овозможува да имате јасен поглед во опсег 300м/984ft во 100% темно.Не е важно во текот на денот или ноќта, можете да добиете забава на лов и надзор.31" TFT LCD екран е претворена во 3 инчен голем екран преку конвексни леќа, така што повеќе не пропушти прекрасни моменти на дивиот свет во текот на ноќта.Имајте на Вашиот Стапките на Авантура во Темна!Производ Параметри : Екран резолуција : 960 P HDDigital зум : 4x Viewing Агол : 10 °Цел бленда : 24 MMView во темнината : 200 M-300 MShift : 7 брзина инфраред adjustment Brightness : 3 W инфраред LEDDigital зум : 4x Batteries : 6 големина 5 batteries Dimensions : 155 x 60 x 205 mm Storage : МАКСИМУМ ТФ-картичка 32 GOutput : USBOperating напон : 4.Не пропуштајте забава на забележување на т.Таа е идеална инфраред шпион опрема за ноќен лов, едрење, риболов, птицата гледа, истражување пештери, гледајќи coyotes, диви нерези, сточарството, vinoculares визија nocturna.Опремени со HD фотографии, снимање и 960 P видео функцијата овозможува кристално јасно гледање.Во меѓувреме, во текот на денот, вие може да видите цели во бесконечен растојание опсег.Тоа никогаш не било полесно да го користите USB за пренос на јасни слики и видеа на секој електронски уред за веднаш да ги преземете за да ги споделите со вашите пријатели.

Особините

Купувачите избираат и