• Ново
Baggallini Quilted Ранец

Baggallini Quilted Ранец

DEN 1632.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој стилски торба е совршено за работа, училиште, и секојдневна употреба.ПЕРАТ : Ова се жените ранец е лесно да се грижи за.Едноставно ги чистат со влажна крпа или машина за миење ладно.РАНЕЦ ЧАНТА ЗА ЖЕНИ : Мода и функција се обединат во Baggallini Жените Quilted Ранец.RFID ЗАШТИТА : На RFID заштитени картичка слотови во оваа торба за жените да се задржи вашите предмети безбедно и организирано додека патуваат низ аеродром, по тротоарот или каде вашата дестинација може да биде.Тоа се вклопува во 13" лаптоп, има багаж се справи со ракав, и вклучува RFID заштита.Плус, со 13" поместена лаптоп џеб и багаж ракав, тоа е одлично за патување.

Особините

Купувачите избираат и

Половината Торба За Мажи Жени Црна Аризона Знаме, Печати Градите Торба Со Приклучок За Слушалки Дупка Прилагодливи

Висок Квалитет ПоПродажбата На Услугата) : Било Кои Проблеми Може Да Бидат Решени Во Рок Од 24 Часа.Увезен

DEN 479.76