• Ново
Шепот Зборови на Мудрост - Суичери за Жените Графички Crewneck Pullover Врвот Симпатична Dragonfly Печати Долги Ракави Кошули

Шепот Зборови на Мудрост - Суичери за Жените Графички Crewneck Pullover Врвот Симпатична Dragonfly Печати Долги

DEN 301.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

[УСЛУГА ГАРАНЦИЈА] : Доколку имате било какви прашања во врска со производот,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас 24 часа.100% Полиестер.98" Големина : XXL-Биста : 110cm/43.88" -Sleeve : 68cm/26.туника фустани за жени долг ракав т-маица, фустан гроздобер графички плус големина нови години t кошули tees ретро маици секојдневен палто лесни копчето надолу plaid издувам кавга тесни секси bodycon јакни мода блуза здолниште tunics ракави да се носат со leggings памук лето dressy 3/4 тренингот поло симпатична краток лабава мала тежина до работа преголеми кул активна медицинска сестра јога спортски одземени црвена и бела боја црна бизнис блузи 4ти јули baggy полу формално свадба гости.98" -Рамо : 55. [SIZE]Големина водат мали, се препорачува купи една или две големини поголем од вообичаеното.16" -Sleeve : 62cm/24. [ПОВОД] Совршени за дневна, спортски клуб, датуми, на работа, дома, на шопинг, на училиште, одмор, Тоа е најдобриот избор за пролет, есен, лето.џемпер елеци за жените тенок се потсмеваат на вратот трендовски дизајн исече жан јакни fashionoff рамо блузи долг ракав chiffon блузи бел женска тексас кошули plaid исклучување на тренингот суичери дебели activewear секојдневен палто мода исечете секси v dressy канцеларија памук, лен бизнис sleepwear поставено формално падне девојки ноќ надвор куќа црна 50-тите плажа зимски клуб смешно т изреки мачка љубовник еден camisole ракави cami жените свадба гостин фустани хулахопки вечер домот заврши сомот sequin матурска goth.

Особините

Купувачите избираат и