• Ново
Енди Pettitte Потпишан Хјустон Astros Џерси PSA/ДНК - Autographed MLB Дресови

Енди Pettitte Потпишан Хјустон Astros Џерси PSA/ДНК - Autographed MLB Дресови

DEN 15719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed MLB Дресови.Енди Pettitte Потпишан Хјустон Astros Џерси PSA/ДНК, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Енди Pettitte сувенири.Хјустон Astros сувенири.

Особините

Купувачите избираат и