• Ново
iStarUSA 4U 15-Bay Стилски Складирање на Серверот Rackmount 15x3.5 Trayless Hotswap Шасија - Црвена (D410-DE15 Без PSU) (146540)

iStarUSA 4U 15-Bay Стилски Складирање на Серверот Rackmount 15x3.5 Trayless Hotswap Шасија - Црвена (D410-DE15

DEN 19240.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

i Star USA 4 U индустриски rackmount шасија D Бура Д-410-DE15 комбинира со BPN-ДЕ trayless серија да.Две 120mm ладење навивачи на страни се обезбеди најдобри вентилација за да се спречи критична опрема од топлина штета.i Star USA 4 U индустриски rackmount шасија D Бура Д-410-DE15 комбинира со BPN-ДЕ trayless серија да им се овозможи на топло-swappable складирање способност.Д-410-DE15 обезбедува сервер или кластер максимална сигурност и перформанси.5 Заливи : 15 Компатибилен Rack Единица : 4 U Број на Напојување Поддржани : 1 Пред USB : Да Број на Вкупно Проширување Заливи : 15 Број на Вкупно Проширување Слотови : 7 Вкупниот Број на USB Порти : 1.5 Заливи : 15 Компатибилен Rack Единица : 4 U Број на Напојување Поддржани : 1 Пред USB : Да Број на Вкупно Проширување Заливи : 15 Број на Вкупно Проширување Слотови : 7 Производ Семејство : D : D Бура Еколошки : Да Животната средина Сертификација : Ro HS Број на Фанови се Поддржани : 2 Број на Фанови Инсталиран : 2 Број на Надворешен 3.

Особините

Купувачите избираат и