• Ново
UNICRAFTALE 1000pcs Нерѓосувачки Челик Пост Студ Earring Прилагодувања за Посочи Назад Xilion Rivoli 4mm Кристал Earring 0.5 mm Иглички Поставување Тон Сребро Earring Мислења за Обетки Изработ?

UNICRAFTALE 1000pcs Нерѓосувачки Челик Пост Студ Earring Прилагодувања за Посочи Назад Xilion Rivoli 4mm Кристал

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив и Лесен : Овие се изработени од нерѓосувачки челик, корозија и отпорни на дамки, трајни и здрав, лесен и едноставен за употреба.Пакетот Вклучува : 1000 парчиња уво studs; Earring Големина : за 4mm во дијаметар, pin : 0.5 mm; одговара за 4mm кристал.Дизајн : високо занает ги прави овие нерѓосувачки челик обетки наоди сјајна, трајни и тешко да ' рѓа или оцрни и ќе трае долго време, и класичен атмосфера боја може да се тргна на вашиот темперамент.Практичност : обетки се совршени за роденденски подарок, денот на вљубените подароци, годишнина подарок, ден на мајката подарок или други посебна прилика би сакале да ја направат незаборавни.Примена : Обетки наоди се применува за изработка на накит, занает DIY, фустан декорација или дома украси.Се разбира, ова може исто така да биде едно од вашите добри накит колекција.Опис : UNICRAFTALE Нерѓосувачки Челик Пост Студ Earring Settings Карактеристики : Нерѓосувачки челик е еден од најсовремените-метал видови се должи на процесот се користи со цел да се создаде метал.Овој метал тип е многу лесен и удобен за носење, расте во популарност меѓу нови видови на накит.Карактеристики : Материјал : не 'рѓосувачки челик Метална Боја : не' рѓосувачки челик боја, Големина : за 4mm во дијаметар, pin : 0.5 mm; одговара за 4mm кристал Пакет : 1000pcs Забелешка : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот на уредот.

Особините

Купувачите избираат и