• Ново
Потресени Дрвени Мрзливи Сузан Плочата со Фабрика База. Antiqued Бела боја со Сиво Обоен Заврши. Различни Големини на располагање

Потресени Дрвени Мрзливи Сузан Плочата со Фабрика База. Antiqued Бела боја со Сиво Обоен Заврши. Различни Големини

DEN 1918.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големини се движат од 12" 40".Храна Безбедно Полу Сјаен Финиш.Тешки Се Вртат База Во Прилог.Пристигнува Целосно Состави.Обичај Големини На Располагање.Оваа убава, рачно изработени Мрзливи Сузан е направен од рециклирани граѓа и карактеристики убава уникатен потресени Бела Насликани финиш, а потоа е завршен со светло кафеава antiquing грб.На штици се работ-залепени заедно и потоа се човек-направени супстрат е прикачен како база на долната страна.Основата е насликан и заврши во црно и не се видливи кога Мрзливи Сузан е во употреба.На база минимизира било bowing или warping дека може да се случи со текот на времето.Таа, исто така служи за укинување на Сузан малку создавање на многу атрактивна сенка линија.Мрзливи Сузан е дополнета со неколку палта на полу-сјај, храна безбедно акрилик заврши.Оваа Мрзливи Сузан пристигнува подготвени за непосредна употреба, заврши со висок квалитет на 12-инчен дијаметар спин база на веќе прикачени.Само ја отвори кутијата, го постави на вашата маса и да уживаат.Се изгради време за овој Мрзливи Сузан е околу 10 работни дена.Ве молиме изберете ја вашата големина од паѓачкото мени за да вашето право Ние сме среќни да се изгради до вашиот зададените димензии.Ако ви треба специјален големина ве молиме порака ни за цитат.

Особините

Купувачите избираат и

Ју Лијао Кујната Кабинет Слепи Агол Организатор,од не ' Рѓосувачки Челик Чинијата Носителот,270°Ротирачки простор

Една кошница оптоварување : 4 KG, една кошница големина на : 84*37*5.5 см, висина прилагодливи : 650~750mm,се Повлече

DEN 11999.76

YANGPIN - 20 чисто Стакло Мрзливи Сузан Ротирачки Служат Послужавник, Круг Кујна, Трпезариска Маса Плочата Организатор,

★ Ако тоа е голем производ, се судрите со надворешното пакување на оштетените парчиња, ве молиме да ги п�

DEN 210.24