• Ново
COMeap графичкиот процесор VGA PCIe 6 Pin Женски 3 Х 8 Pin (6+2) Машки PCI Express Адаптер Splitter Продолжување Кабел за Bitcoin Ethereum Рударство 11.4-инчен(29cm)

COMeap графичкиот процесор VGA PCIe 6 Pin Женски 3 Х 8 Pin (6+2) Машки PCI Express Адаптер Splitter Продолжување

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

"Решение"Најдобро решение за додавање на три дополнителни PCI Express порти на вашиот постоечки напојување;. "PCIe 6 P женски - 3x 8 P(6+2)"6 pin PCIe женски крајот да го приклучиш во PCIe 6 pin машки излез кабел на не-модуларен или полу-модуларен напојување и три 8 pin (6+2) машки завршува за приклучок во видео графичка картичка;. "Компатибилност"Компатибилна со заедничкиот не-модуларен PSUs и полу-модуларен PSUs со PCIe 6 pin машки излез на кабел; (Забелешка : Тоа не работа со Целосно-модуларен PSUs.). "Компатибилност"Компатибилни со 6-pin . "Параметарот"Должина(вклучувајќи го и конектори) 11.4-инчен(29cm), Мерач : 1007-18 AWG(стандард калај-слој бакарна жица), Количина : 1pcs, самолепливи ленти*1pcs;.Карактеристики : COMeap 6 Pin женски 3x 8 Pin (6+2) PCIe кабел е да се обезбеди удобен решение за додавање на три дополнителни PCI Express конекторите на вашиот постоечки напојување; Поддршка : Компатибилна со заедничкиот не-модуларен PSUs и полу-модуларен PSUs со PCIe 6 pin машки кабел; (Забелешка : Тоа не работа со Целосно-модуларен PSUs.) Спецификација : Должина на Кабел : 11.4-инчен (29cm) Конектори : 3x 8 pin (6+2) PCIe машки, 1x 6 pin PCIe женски Мерач : 1007-18 AWG(стандард калај-слој бакарна жица) Вклучувајќи : самолепливи ленти*1pcs; 6 Pin Женски 3x 8 Pin (6+2) PCIe кабел*1pcs; Забелешка : ве Молиме проверете ги спецификациите на вашиот графичка картичка и PSU за моќ барања кога го користите овој кабел.

Особините

Купувачите избираат и