• Ново
Neewer 2 Парчиња Стандард 1/4 да 3/8 инчи Метал Машки Конвертор Навој Завртка Адаптер Spigot Студ за таа Светлина да Застане, Hotshoe/Coldshoe Адаптер, Топката Главата, Безжични Флеш

Neewer 2 Парчиња Стандард 1/4 да 3/8 инчи Метал Машки Конвертор Навој Завртка Адаптер Spigot Студ за таа Светлина

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Attachable да се голем број на различни фотографија додатоци како што се студио светлина стојат, hotshoe/coldshoe адаптери, топката глави, безжични флеш примачи, предизвикувачи и повеќе.Прецизност направени spigot со 1/4" машки да 3/8" машки навој завртка адаптер.Лесно да се соберат и расклопување со рака.Сите метални материјали, electroplated површина, анти-носат, анти-оксидација, трајни карактеристики.Прибл.Димензија : 2.8 инчи/7cm, Тежина : 5.8 мл/164g.Опис : Овој лесен за инсталирање на метални адаптер се користи за да се поврзете две фотографија опрема со машки месеци од различни големини (1/4" и 3/8").Таа е погодна за различни опрема и додатоци како што се флеш единици, студио светла, tripods, флеш загради, флеш светилка носителот adapter Description : Материјал : Metal Approx.Димензија : 2.8 инчи/7cm Weight : 5.8 мл/164g Package Содржина : 2 x 1/4" да 3/8" Spigot Студ Адаптер Завртка.

Особините

Купувачите избираат и