• Ново
Тежина Плочи Тежина Плоча Barbell Плочи Фрлија Ергономски Дизајн Пластични Barbell Тежина Плоча Дома Вежбање Фитнес Опрема Тежина Плочи Фитнес Тренинг Тежина Плоча,30kgr.(15

Тежина Плочи Тежина Плоча Barbell Плочи Фрлија Ергономски Дизајн Пластични Barbell Тежина Плоча Дома Вежбање

DEN 679.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Гума Тежина Плоча е Ly со цел да се Спречи Подот од тоа да Биде Оштетена од страна на Влијание Поради Паѓање Плоча.Три-Рачка Тежина Плоча е Професионално Дизајнирана да Имаат Високо Ниво на Перформанси, а Можат да го Издржат Многу Повтори Кревање Ентузијасти, Дури и во Најтешките Случај.Ергономски Три-Дршка Рачка за да се Зголеми Комфорот и Контрола.Три-Притисокот Дизајн им Овозможува на Корисниците да се Изврши Серија на Соединенија и Изолирани Движења Без Barbells или Тегови, а со тоа се Подобрува Стабилноста и Контрола, и Подобрување на Целокупната Сила и Физичката Кондиција.Цврст и Издржлив : Ова Губење на Плоча е Направена од Високо Квалитетни Материјали, Така Што Тоа е Сигурно да се Одржи под Многу Отпор и Принуда.Висок-Квалитет и Долго-Траен, Секоја Тежина Ќе Вашиот Тренингот Рутина, без Оглед на Искуство или Опрема.Спецификација на производот : Име на Производ : Тежина Plate Color Класификација : 5 Kg 10 Kg 15 Kg 20 кг 25 Kg Material : Iron Barbell Класификација : Barbell Piece Choose со Фитнес Ефект : Општо Губење на Тежината/Слабеење/Тело.

Особините

Купувачите избираат и

Електрична печка 150PCS Розово Злато Пластични Плочи со Еднократна употреба Пластични Есцајг,Чипка Дизајн Пластични

Додадете класа и елеганција користење чипка свадба зголеми златни плочи и нашите елегантен пластика ес

DEN 2371.20

181PCS Диносаурус Партија за Депонирање Садови Сет 1-ви Роденден Позадина Партија Украси за Деца Бебе Туш Оркестарот

【СОВРШЕН GUARRANTEE】30 дена Без прашања Праша 100% Пари Гаранција за враќање на Acentry партија резерви.Џунгла жи�

DEN 550.80

Тежина Плочи Тежина Плочи Гума Обложени Леано Железо Тегови Плоча Поставете – Три Зафат Радијална Гира Таблети

ВисокКвалитет и ДолгоТраен, Секоја Тежина Ќе Вашиот Тренингот Рутина, без Оглед на Искуство или Опрема.�

DEN 1406.40