• Ново
Цветни Розова Црешни Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

Цветни Розова Црешни Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

DEN 585.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

прилики како Божиќ, роденден или едноставно како подарок да угаждам себе си или своите деца со љубов.Rosie Паркер Inc. ; Вредност за Пари : Со нејзината флексибилност и висок квалитет премиум материјалот, овие ручек кеси за деца и возрасни, супериорен квалитет на производот - Купи сега, & одат на училиште во стил чување на храна и пијалоци во вашиот термички ручек кеси.Квалитет, стилски термички ручек кеси дизајниран со повеќе прегради да се задржи essentials организирани без компромитирање на стил.Метални делови на патентите се направени од супериорен материјал за ексклузивен изглед.Елегантен Дизајн во случај на било spillage, избришете ја со влажна крпа.Идеален Подарок за мажи, жени, пријатели, девојки, момчиња, тинејџерите, колеџ студентите итн.Совршена Изолација : дебела изолација поставата со BPA free изолирани пластични чува вашите пијалаци свежа и ладна и вашата храна топло за да часа.-Бренд Ручек totes се мешавина на вечната дизајн, издржливост Повеќе Пространа Прегради - Изолирани ручек торба карактеристики 1 голема главната преграда за вашиот оброк бенто ручек кутија, мали шишиња, очила за сонце, сокови и други мали предмети; 1 mesh се лизга во џеб на размавта поклопецот е за внатрешни работи; 1 медиум оддел во предниот размавта со Велкро затворање, 1 голема мрежа страна џеб која ќе ги чувате вашите шишиња со вода или сокови, 1 zippered страна џеб за да ги зачувувате вашите клучеви, слушалки, USB диск и други мали предмети.

Особините

Купувачите избираат и

Стилски преносни Ручек Торба,Оксфорд Преносни Ручек Торба Ладилник Термички Храна Организатор Ладно Изолирани

Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екрано�

DEN 1113.60

Цреша Ручек Кутија Патна Торба за Обновливи Изолирани Кулер Ручек Кеси Жените Момчиња Возрасни Симпатична Пикник

Замрзнување во ice pack ќе биде подобро и новак.Можете да дадете ручек торба како подарок, на денот на Благо�

DEN 215.76

Сончогледово Три Цвет Растителни Материјали Жолта Обновливи Ручек Кутија Кулер Торба За Возрасни, Термички Lunchbox

【ПРЕМИУМ LUNCHBOX Leakproof & Термички Изолирани】 која е мека,leakproof и лесно да се чисти.3 x 6 ВО, Со 24 Инчи Рамо, Рак�

DEN 407.76