• Ново
Лесно Светлина Дијамант Влажни Полирање Влошки Пескарење Мелење Дискови Tools 3 Инчен Ронки 50#-3000# (7 Компјутери Set) за Мермер Гранит Камен

Лесно Светлина Дијамант Влажни Полирање Влошки Пескарење Мелење Дискови Tools 3 Инчен Ронки 50-3000 (7 Компјутери

DEN 453.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 Инчен Дијамант Влажни Полирање Влошки 7 Парчиња (Ронки 50#, 100#, 200#, 400#, 800#, 1500#, 3000#).Материјалот Содржи Дијамантски Прав и Погоден за Гранит, Мермер, Камен.Исто така достапни во Ронки 50#, 100#, 200#, 400#, 800#, 1500#, 3000#. 3 мм Дебелина и Флексибилни Велкро Поддржани.Max Rp е 2500. Чуден изработка уметничка резба доаѓаат од различни висок квалитет полирање tools.Тука производот се користи за да се полирање на работ и криви површината за да керамика, crystallite камен, гранит, мермер, artifical.

Особините

Купувачите избираат и