• Ново
Нолан Рајан Autographed Бејзбол со7 Не-Hitters Натпис - Autographed Baseballs

Нолан Рајан Autographed Бејзбол со7 Не-Hitters Натпис - Autographed Baseballs

DEN 4799.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Baseballs.Оваа бејзбол е лично на рака потпишан од страна на Салата на Славните стомна Нолан Рајан со натпис "7 Не-Hitters." Тоа се дошло под покровителство на MLB Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Нолан Рајан сувенири.Тексас Ренџерс сувенири.

Особините

Купувачите избираат и

Бебе Блок Играчка Дрвени Дрво Топката Песна Игра Топката Капка Играчка Топката Капка Образовни Играчка Интерактивни

Карактеристики : Топката Капка ИграчкаБоја : Како што е прикажано.Големина : Производ големина : 22.Тежина

DEN 482.40