• Ново
Пакет Понуда MB Herbals Хена во Прав 8 мл (0.5 LB) Со MB Herbals Alkanet во Прав 8 мл (0.5 LB) и МБ Herbals Алое Вера во Прав 8 мл (0.5 LB)

Пакет Понуда MB Herbals Хена во Прав 8 мл (0.5 LB) Со MB Herbals Alkanet во Прав 8 мл (0.5 LB) и МБ Herbals

DEN 540.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Три Производи во еден Пакет.Ве молиме имајте во предвид дека производите можат да бидат испорачани посебно.MB Herbals 100% Природни & Чиста Хена Прав 227 Грам 8 мл / 0.5 lb За Природни Портокалово-Црвена Боја на Косата Тројно Sifted Суровини и Не-Зрачеше |100% Чиста Раџастан Хена од Marwar регионот.Б Herbals Alkanet Корен во Прав 227 Грам (8 мл) Ratanjot/Arnebia nobilis Природна Боја Агент за Хербални Козметика, Природни Ткаенини Промовира Раст на Косата & Апсења Предвремена Посивена.MB Herbals Алое Вера Прав 227 Грам 8 мл 0.5 lb 100% Чиста & Органски Одгледани Aloevera Прав Природна Кожа Крем Контроли Blemish Акни Мозолчиња & Фини Линии НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА САМО.Три производ пакет.Хена во Прав, Alkanet Прав и Алое Вера Прав во 8 мл Секој пакет.

Особините

Купувачите избираат и