• Ново
100pcs 40mm Долго Заостануваат Завртки со Пластични Проширување Помине 8мм Кол (Боја : Повеќе Бои, Големина : Medium)

100pcs 40mm Долго Заостануваат Завртки со Пластични Проширување Помине 8мм Кол (Боја : Повеќе Бои, Големина

DEN 782.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тежина : 95g; Пакет Содржина : 100 (+/-2%) x Проширување Ноктите.Главната Боја : Бела; Вкупната Големина : 10 x 40mm/0.4" x 1.6"(Max.D*L).Цевка со Дијаметар : 8mm/0.31"(Diámetro del tubo : 8 mm / 0.31'.Може ефикасно да се спречи ширењето цевка вртење додека заострување на завртки,подобрување на триење, како и.Се користи во конкретни и ѕидани.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство, итн. 100pcs 40mm Долго Заостануваат Завртки со Пластични Проширување Помине 8мм Dia Plastic анти-ротација проширување ѕид .совршен за работите утврден од страна Заостануваат Завртки и Particleboard завртка, како што се кабинет, ги вклучите и така натаму.Опис на Spanish100pcs 40mm Долго Заостануваат Tornillos plástico Expansión Помине 8мм Dia Nombre del producto : Enchufe де expansión де u?како; Материјал : Plástico Peso : 95 g; Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) x Clavos де expansión Color директорот : БЛАН-O; Tama?o вкупно : 10 x 40 mm / 0.4' 'x 1.6' '(Max.D * L)Кол interno : 6mm / 0.24'Diámetro del tubo : 8 mm / 0.31'.

Особините

Купувачите избираат и

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64