• Ново
SmallRig M50 /M50 II /М5 Кафез (Надградена) , Алуминиумска Легура Видео Филм Филмот Изработка на Тестови со Интегрирана Контрола и НАТО Железница за Canon EOS M50 /M50 II /М5 2168C

SmallRig M50 /M50 II /М5 Кафез (Надградена) , Алуминиумска Легура Видео Филм Филмот Изработка на Тестови со

DEN 1656.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Вграден-во Рамен Шрафцигер на Дното.Како што се, LED светла, микрофон и следење итн. 1/4"-20 & 3/8"-16, 3/8"-16 Додаток Теми, Ладно Чевли, и НАТО Шини.Small Rig EOS M50/M50 II/М5 Кафез за Canon 2168 C обезбедува formfitting заштита и додатокот месеци за вашата камера.

Особините

Купувачите избираат и

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64