• Ново
Општи Предиво И Занаетчиски Складирање Коцка 12X12X12-Небото Сино

Општи Предиво И Занаетчиски Складирање Коцка 12X12X12-Небото Сино

DEN 365.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОПШТИ ПРОИЗВОДИ-Предиво и Занаетчиски Складирање на Коцка.Оваа коцка ви обезбедува со двете здрав страни за поддршка и решетката страни за струење.Се појавува и е подготвена за сите на вашиот предиво и занает складирање потреби.Пакетот содржи еден 12x12x12 инчен складирање на коцка.Тоа исто се појавува и е подготвена за сите на вашиот предиво и занает складирање потреби.Достапни во различни бои (секој се продава одделно).ОПШТИ ПРОИЗВОДИ-Предиво и Занаетчиски Складирање на Коцка.Оваа коцка ви обезбедува со двете здрав страни за поддршка и решетката страни за струење.Тоа исто се појавува и е подготвена за сите на вашиот предиво и занает складирање потреби.Достапни во различни бои (секој се продава одделно).Овој пакет содржи еден 12x12x12 инчен складирање на коцка.Увезени.

Особините

Купувачите избираат и