• Ново
WSZJJ Wastebasket корпата за Ѓубре за Бања, Кујна, Канцеларија, Полиран не ' Рѓосувачки Челик (Боја : A)

WSZJJ Wastebasket корпата за Ѓубре за Бања, Кујна, Канцеларија, Полиран не ' Рѓосувачки Челик (Боја : A)

DEN 8415.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

♥Идеална одбие решение за околу домот или работното место на кои е лесен, hardwearing и лесно да се чисти. ♥Ѓубре кантите не треба да изгледа досадно, овој уредни пластични отпадоци докажува дека, има овална форма и елегантни и издржи дизајн кој изгледа идеален во секоја соба. ♥Тело не ' рѓосувачки челик, светли и чисти, чист и удобен. ♥Дебели дизајн, не е лесно да деформација. ♥Функција : набивање на дното, носат-отпорни, анти-пропадна, течење-доказ, dustproof, силен и издржлив, отпорен на удари, исклучителна појава, издржливи.Осип тип : baskets Applicable на сцена : home Shell материјал : не ' рѓосувачки steel Shape : roundedclosing : нема покритие.

Особините

Купувачите избираат и