• Ново
Славното Аура Пудинг Keycaps V1 - Двојно Шут PBT Проѕирен за Механички Тастатури, 104 Клуч Сет, TKL, Компактен Компатибилни, англиски (САД) Распоред (Аура (Бела))

Славното Аура Пудинг Keycaps V1 - Двојно Шут PBT Проѕирен за Механички Тастатури, 104 Клуч Сет, TKL, Компактен

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Механички Тастатура модели со СТАНДАРДНИ ДНОТО РЕД.Двојно Шут За Вбризгување На Легенди.Компатибилен со GMMK, Hyper X, Ducky, Steel Series, Razer, РК КРАЛСКАТА KLUDGE, Corsair, Motospeed, Redragon, Durgod, GK61s итн.КАКО ШТО СЕ ГЛЕДА НА : .Доаѓа со 1 екстра Славна ИСКАЧИ ESC key и редовни Аура Esc key.PBT Пластика.Стандард ОЕМ Профил : Славна Аура пудинг keycap сет карактеристики стандард ОЕМ профил која е широко се користат во текот на многу механички тастатури.Нашите производи се едни од вид и ние се стремиме да се изгради највисокиот квалитет на производите без уништување на вашиот паричник.Стандард 104 Копчиња (ANSI-US / QWERTY Изглед)кој е Компатибилен со било механички тастатура со стандардни дното ред (одговара на Полна Големина, Tenkeyless, Компактен распоред).LED светлото компатибилни (Транспарентна легенди).Боја : Бела.Посетете ја нашата веб-страница за повеќе информации на целосна линија на Славните PC Игри Трка производи!.Проѕирен Аура Дизајн : Славна Аура Пудинг Keycaps (V1) е дизајниран да ги споделите со повеќе светлина преку, со што на вашата тастатура е RGB осветлување на повеќе различни.КОМПАТИБИЛЕН СО НАШИТЕ GMMK, НЕ ОДГОВАРА GMMK ПРО (тастатурата НЕ се вклучени).Позадинско осветлување RGB LED компатибилни (Транспарентна легенди и страни), Доаѓа со 1 екстра Славна ИСКАЧИ ESC key и Оригинални Аура ESC key.Квалитетот PBT Материјал : Славна Аура Пудинг Keycaps (V1) се изработени со квалитетни материјали кои се отпорни на абење, триење, и растворувачи.

Особините

Купувачите избираат и

Arteck 2.4 G Безжична Тастатура Ултра Тенок и Компактен Безжична Тастатура со Медиумите Hotkeys за Компјутер/Desktop/PC/Лаптоп/Површина/Smart

Лесно Подесување : Едноставно внесете го нано USB приемник (се чуваат внатре во задниот дел од тастатурат�

DEN 431.76

Homyl Злато Позлатен 2U Сателитски Вратило Жица Завртка за Механички Тастатура Стабилизатори Модификаторот Додатоци

* Компатибилен со сите видови на сателитски шахти како што се PCB завртка сателитски шахти и челик тока са

DEN 1223.76

SPLD Тастатура Компјутери Додатоци V780S Водоотпорен позадинско осветлување Игри Механички Тастатура Жичен Интернет

Мини дизајн зазема помалку простор и ви овозможува да го користите глувчето за удобно во близина на тас�

DEN 1238.40