• Ново
RevoZport за Тесла Модел С - Р-Zentric Багажникот Усна Спојлер - Јаглерод

RevoZport за Тесла Модел С - Р-Zentric Багажникот Усна Спојлер - Јаглерод

DEN 859.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Категории : Тесла, Тесла Модел С. Р-Zentric багажникот усна спојлер додадете на вашиот багажникот дава sportier се погледне, како и овозможувајќи за високото downforce.Корист е да се задржи на задниот крај на возилото ниско ниво со голема брзина и под сопирање.Р-Zentric багажникот усна спојлер додадете на вашиот багажникот дава sportier се погледне, како и овозможувајќи за високото downforce.Доброто е да се задржи на задниот крај на возилото ниско ниво со голема брзина и под сопирање.Примена : Model S.

Особините

Купувачите избираат и

Задните Трупот Капак Спојлер Целосна Вистински Карбонски Влакна Авто Задните Трупот Усна Покривот Крило Спојлер

Направете вашиот автомобил повеќе луксузен, стилски.Во прилог на подобрување на изгледот, на задното кр

DEN 1200.00