• Ново
Thore Над Увото iPhone Слушалки со Молња Конектор (Apple MFi Уверение) – Затворени Врати Студио DJ Следи Слушалки (50mm Neodymium Возачи) (V200 Црна/Црвена)

Thore Над Увото iPhone Слушалки со Молња Конектор (Apple MFi Уверение) – Затворени Врати Студио DJ Следи Слушалки

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пар доаѓа со двата кабли треба да се доживее пар во потполност.НАДВОР од КУТИЈАТА > сакаме овие DJ сетови и да се обложи дека ќе се премногу!Мир на умот станува стандард кај секој пар, поддржан од 12-месечна гаранција за квалитет.На 16-точка целосно прилагодливи headband осигурува на корисниците на сите големини се најде добро прилагодени, удобно се вклопуваат.Одлично за сè, од грамофони и мешање на кола за само уживање во вашите Pop2 K Spotify плејлиста.МОЛЊА АУДИО ЗА i PHONE - Искуство транспорт звук со Thore V200 ДИЏЕЈ Сетови - сега со Молња конективност за i Phone (вклучува Apple Mfi заверена мозок).Допрат до нашите американски тим за поддршка да се доживее пријателски, познавања за поддршка.Зад подлога седи ултра-удобно пена што им го гарантира на сите слушатели големи и мали под исти услови - се предвидени со совршено се вклопуваат и удобност за време на студио (или на повик) употреба.Ние со гордост го користите само премиум протеин кожа во уво, чаши и headbands на овие слушалки.5 mm DJ помошен кабел и (1x) 4ft MFI Заверена Молња кабел за i Phone. Дигитално Дотеран Звук 2. - Компактен преносливост : Со својата количка, вртливата првенство дизајн, V200 е совршен мулти-користете пар.DUAL ПОВРЗУВАЊЕ; (1x) 4ft Молња i Phone кабел (Apple MFI уверение) - и (1x) 4ft 6. Bolstered Удобност 3.Нашата нова V200 DJ слушалки се идеални за оние кои сакаат да ги усовршат своите победи.Оставајќи ништо на случајноста, секој пар е RVRB-8 дигитално подесени за да се обезбеди близина совршен aural конзистентност за секој пар.

Особините

Купувачите избираат и