• Ново
(Пакет Од 6) Pentek R30-ББ Pleated Полиестер Филтри за Вода (9-3/4 x 4-1/2)

(Пакет Од 6) Pentek R30-ББ Pleated Полиестер Филтри за Вода (9-3/4 x 4-1/2)

DEN 1445.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бродови брзо!.Перат и еднократно.Доловува повеќе нечистотија, додека отпорна на хемикалии.Перат и еднократно, на R30-ББ (6-Pack) Pentek целата куќа вода филтер замена кертриџ е економичен начин за да се обезбеди вода во вашиот дом или бизнис останува речиси без слоевита.Вистински OE дел, дизајниран од страна на Pentek да бидат отпорни на хемикалии, а фаќањето на максимална количина на нечистотија.Цел замена R30-ББ Pentek целата куќа вода филтер кертриџ треба денес!.

Особините

Купувачите избираат и

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64