• Ново
ZANA Човечка Коса, Перики за Црните Жени, Ombre Човечка Коса Чипка Пред Перика со Бебе Коса, 150% Густина Тело Бран Нагласи Чипка Фронтален Перика со Пред-Извлечен Косата К

ZANA Човечка Коса, Перики за Црните Жени, Ombre Човечка Коса Чипка Пред Перика со Бебе Коса, 150% Густина Тело

DEN 6839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу добро се грижи за тоа.Ако се чувствувате тесни, овие прилагодливи ремени може да се прилагоди за да одговара на вашите главата големина.Стандардно Капа Големина е Средни Капа,На чипка пред перика има прилагодливи рака на грбот за флексибилност на големината, на среден капа е погоден за повеќето луѓе, освен ако не сте го extremly мали или големи главата.【Обновено на Квалитетот】Ombre Нагласи Чипка Фронтален Перика, 13*4 преголеми чипка дел, може да се дел тоа во средината или страна.

Особините

Купувачите избираат и