• Ново
6 Фиока Двојно Салон, Трговски Гаранција: Не, Собранието Бара: Да

6 Фиока Двојно Салон, Трговски Гаранција: Не, Собранието Бара: Да

DEN 1721.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Tipover Воздржаност Уред : Yes ДРУГИ ДИМЕНЗИИ 1. Фиока Внатрешни работи : 5. Опремени со трајни челик хардвер, Евро-планирам фиоки со сигурност ќе престане, и зацврстени со германски cam брави 4. Санка-стил на дизајн за еден класичен, поставен изгледа 3.Фиоките Се Вклучени : Да, Заврши Назад : Нема. Висина од подот до врвот без декоративни парче : 34. Материјал : Произведен Дрво 2.5" Д МАТЕРИЈАЛ 1.Комерцијални Гаранција : Не, Собранието Бара : Да.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Салон за Нега Инструкции : се Чистат со сува крпа КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Материјал Детали : Pinewood, Композитни дрво ФИОКИ ВКЛУЧЕНИ 1. Ги исполнува или го надминува сите применливи ASTM Меѓународни и CPSC стандарди за безбедност, и во согласност со сите применливи сојузна анти-ѓубрето стандарди ШТО се ВКЛУЧЕНИ? 1. Вкупно : 40. 6 Пространа фиоки за практично складирање и организација на бебе соба и спалната соба essentials 2.2" H x 20" W x 13" D 3. Целокупниот Производ Тежина : 114.Производ Гаранција : Да, Огледало Вклучени : Нема.НА ПРВ ПОГЛЕД 1.Ги исполнува или го надминува сите применливи ASTM Меѓународни и CPSC стандарди за безбедност, и во согласност со сите применливи сојузна анти-ѓубрето стандарди, Опремена со трајни челик хардвер, Евро-планирам фиоки со сигурност ќе престане, и зацврстени со германски cam се заклучува.Дизајниран да биде поврзан со било Штркот Занает креветчето, на Авалон ги комбинира богат, санки стил со функционалност која ќе трае вашето дете за години.

Особините

Купувачите избираат и

Furologee Салон 8 Фиоки со Двојно Полица, Високи Складирање Организатор Единица за Спалната соба/Дневна Соба/Entryway,Ткаенина

[Стабилност Домот мазна метална рачка на фиоки за отворање и затворање на повеќе лесно; за да се направи

DEN 1919.76