• Ново
Kraus KGW-1700-СТП-10ORB-BRCL Еден Лост Брод Стакло Водопад Бања Тапа Масло Протри Бронза со Браун Јасно Стакло Диск и Pop-Up се Исцеди

Kraus KGW-1700-СТП-10ORB-BRCL Еден Лост Брод Стакло Водопад Бања Тапа Масло Протри Бронза со Браун Јасно Стакло

DEN 4798.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Kraus водопад чешми комбинираат супстанција со стил, за драматичен изглед со современите жалба.На калено стакло диск создава динамична површината за проток на водата, и надополнува различни décor стилови.Најдобра во Индустријата Neoperl Проток на Регулаторот.Овој стилски бања славина е создадена со користење на врвот-квалитетни компоненти, вклучувајќи керамички кертриџ за сигурен капе-бесплатно користење и Neoperl регулатор на проток за да се намали вода отпад без да се загрозат притисок.Премиум Заврши Корозија & Рѓа-Отпорни.2 gpmnumber на дупки потребен : 1faucet дупка големина барање : 1.Врвен Квалитет Кертриџ за Сигурна Употреба.Изберете од голем број на единствени бои за да се создаде бања ќе љубов.Овој стилски бања славина е создадена со користење на врвот-квалитетни компоненти, вклучувајќи керамички кертриџ за сигурен капе-бесплатно користење и Neoperl регулатор на проток за да се намали вода отпад без да се загрозат притисок.5"проток : 2.375"максимална countertop дебелина : 1" Од Производителот Kraus водопад чешми комбинираат супстанција со стил, за драматичен изглед со современите жалба.Кој стакло дискови во палета на бои, уникатен дизајн нуди бескрајни можности за сите ваши стилски бања идеи.Кој стакло дискови во палета на бои, уникатен дизајн нуди бескрајни можности за сите ваши стилски бања идеи.Дувачкиот Конструкција за Максимална Издржливост.

Особините

Купувачите избираат и