• Ново
IDL Пакување Стандард 1 1/4 x 820' Композитни Здрав Мозок Комплет, 3300 lbs Скрши Силата – Заврши Пакување Поли Здрав Решение – Доволно Здрав и Заптивки за 250 Користи Пред да

IDL Пакување Стандард 1 1/4 x 820' Композитни Здрав Мозок Комплет, 3300 lbs Скрши Силата – Заврши Пакување Поли

DEN 16764.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

КОМПОЗИТНИ VS ТКИВО на ПАПОЧНА ЗДРАВ : Композитни здрав мозок е поцврста од ткаени здрав мозок и е полесно да се хранат под палети.Ние го цениме нашите клиенти и само што нудат пакување на производи кои се внимателно избрани и одобрени од страна на нашата пакување експерти.Стандард — разновиден и достапен за полнење за на среден волумен работи.Ние се презентирани во широк спектар на здрав решенија за ефикасен и брз здрав на било обемот, тежината и обликот на пакување.Крајната — здрав комплет со 3-во-1 комбинација алатка која тензии, фоки, и намалувања на рака.СИТЕ-ВО-ЕДНО КОМПОЗИТНИ ЗДРАВ МОЗОК КОМПЛЕТ вклучува : 1 1/4 инчи x 820 метри композитни здрав мозок тек со 3300 lbs скрши силата, 8 инчен x 8 инчен core големина; пакување од 250 тешки-должност 1 1/4 инчи рака жица токи со поцинкуван слој за подобар стисок со композитни мозок и временски да издржи; P-472 здрав мозок tensioner дизајниран да зафат, напнатост и намалување на здрав мозок (gripper нога има специјално дизајниран геометријата на забите за подобро држење на власта со композитни здрав мозок; редизајн на машина овозможува да се намали кабелот здрав, дури и без тензија); WD-83 здрав количка/фармацевт со лента за алатки и токи за композитни здрав мозок ролни со 8 инчен x 8 инчен core големина.ЗДРАВ КОЛЕКЦИИ ЗА СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИ : Ние нудиме различни пакување здрав решенија кои содржат пред-избран здрав производи кои работат совршено заедно.

Особините

Купувачите избираат и