• Ново
Sterling Silver Мобилниот Телефон Шарм

Sterling Silver Мобилниот Телефон Шарм

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Sterling Silver Шарм.Може да се користи на повеќето шарм нараквици.Спакувани се во атрактивна подарок торба.Слободен стандард превозот во рамките на НАС.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Шарм мерки 17x5.5мм.925 Фунта Сребро.

Особините

Купувачите избираат и

CYHO Colorfast Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување;Изнајмување

Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неирит

DEN 244.56