• Ново
Aveda Внатрешното Светло Минерални Двојна Основа (Рефил) - # 03 Лен - 7g/0.24 оз

Aveda Внатрешното Светло Минерални Двојна Основа (Рефил) - 03 Лен - 7g/0.24 оз

DEN 754.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува целосна покриеност со нетранспарентно финиш кога се применува сува Или чиста до среден покривање на светлината, полу мат финиш кога се применува влажни Исполнет со зацврсна минерали & diffuses светлина баланс на тонот на кожата, ја Намалува појавата на фини линии, порите & несовршености ви Остава совршен & светли тен Talc-бесплатно, не-acnegenic и без parabens Совршен за комбинација на мрсна типови на кожа.

Особините

Купувачите избираат и