• Ново
QIAOLI Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Накит Организатор, 3 Слој Накит Екранот Накит Носителот со Заклучување за Earring Прстен Ѓердан Хривнија за Чување

QIAOLI Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Накит Организатор, 3 Слој Накит Екранот Накит Носителот со Заклучување

DEN 6863.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

➤ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.Заклучување затворање лесно да се отвори.Боја : како shown Specifications : пет layers Material : Pine Auxiliary материјали : fiberboard, собираат, alloy Weight : за 3kg Size : како што е прикажано во picture Function : со lock Packing листата : 1 X складирање кутија (со исклучок на накит)Прашува : ➤ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.➤ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.Уникатен дизајн ви овозможува да ги чувате вашите обетки, прстени, ѓердани, белегзии, рачни часовници, очила за сонце и тони на вашите омилени нешта, уредно вашиот countertop.3 H инчи , може да биде одличен подарок за мајка, сопруга, ќерка или пријател на Денот на Вљубените, ден на Мајката, Божиќ, роденденот и годишнината ден.➤ Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.накит кутија изгледа убава и деликатна.Постојат 4 нивоа на прилагодливи простор за складирање на поголеми нешта,ова поле ќе ги задоволи вашите складирање потреби.

Особините

Купувачите избираат и

Накит Кутија 24 Мрежи Црна Роза Црвено Кадифе Накит Кутија Прстени, Обетки Ѓердани Шминка Носителот Случај Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 1118.40

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52

YFQHDD Ротирачки Обетки, Обетки, Обетки, Накит Складирање Кутија Носители, Пакување Додатоци, Уво Клипови, Мулти-Слој

Може да се наведнуваат и истегнување : одвиваат слободно.На цилиндрична форма е отворена и може да се ро�

DEN 1716.00