• Ново
ALAMSCN 20PCS НА/ЗА SPDT Toggle Switch 125VAC 6A 3 Терминали 2 Позиција Мини Toggle Switch МЦ-102

ALAMSCN 20PCS НА/ЗА SPDT Toggle Switch 125VAC 6A 3 Терминали 2 Позиција Мини Toggle Switch МЦ-102

DEN 1730.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип : 3 терминал pin / 2 на положбата НА/НА.Напон и Струја : 3А/250 V 6 A/125 V.Монтажа на Тема Diamter : 6mm / 0.24".Само еден од товари можат да бидат полни со енергија во време.Пакетот Вклучува : 20 x SPST Toggle Switch.

Особините

Купувачите избираат и