• Ново
Десет стапчиња за јадење Перики 99J Црвено Бургундија 13x6 HD Транспарентен Бразилецот Тело Бран Перика Пред-Извлечен Човечка Коса, Перики 150 Густина Remy Коса Чипка Фрон

Десет стапчиња за јадење Перики 99J Црвено Бургундија 13x6 HD Транспарентен Бразилецот Тело Бран Перика Пред-Извлечен

DEN 7847.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.Стави argan масло да се меки на косата по миење.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате однапред.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака.Ви благодариме!!!Насоки 1.Работат на вашиот пат до коренот. 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав, без пролевање и метежот-бесплатно, може да се исправи и permed. Треба косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.Не бришење или пресврт коса 3.5 инчи, медиум е 22-22.

Особините

Купувачите избираат и

Откачен Кадрава Краток Афро Перики Природни Црна Меки Бразилецот Човечка Коса Перика За Црни Жени Мажи Афроамериканец

· Со цел да се донесат сите клиенти удобно носење искуство ние ги користиме прилагодливи и дише нето вна

DEN 599.76