• Ново
MAHFEI Деца Безбедност Пребивање, Скалило Safty Нето Балкон Анти-Падот на Нето Multicolor Боја Ткаени Рецидив Нето Градина Ограда Пост Нето Игралиште Качување Нето Градинка ?

MAHFEI Деца Безбедност Пребивање, Скалило Safty Нето Балкон Анти-Падот на Нето Multicolor Боја Ткаени Рецидив

DEN 369.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Таа е погодна за внатрешна и надворешна балкони со поврзување на железо или дрвени огради и прозорец коридори.Безбедност на децата на нето нуди безбедна средина за играње на децата на оградата. На декоративни јаже нето користи еколошки материјали, и нема влијание врз вашето дете здравје. 【Скалило Безбедност Нето】мрежа 60mm, јаже дебелина 4mm; мулти-боја.Многу здрав, дури и кога се користи на отворено.професионални knotting, силна отпорност, и може да издржи најлоши услови.Заштитни нето-е погоден за надворешно по скалите и отворено места за падот заштита.➤Детали за производот : Име на Производ : Најлон јаже Заштитна нетово Боја : во Боја јаже нетоНето јаже дијаметар : 4mmМрежа растојание : 60mmСпецификации : ширина x должина (корисничко подесување на големина)➤Пакетот Вклучува : Безбедност на Децата Нето-x1(Ние само го продаде јажиња, коноп и не се вклучат и други предмети.

Особините

Купувачите избираат и

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64