• Ново
E-YOOSO Игри Глувчето Жичен RGB позадинско осветлување 7 Програмабилни Копчиња со Макро-снимање, 4 Ниво DPI Прилагодливи, Ергономски Игра USB на Компјутерски Глушец за PC Ге?

E-YOOSO Игри Глувчето Жичен RGB позадинско осветлување 7 Програмабилни Копчиња со Макро-снимање, 4 Ниво DPI

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со Windows7/8/10/XP, Vista7/8 и Mac, итн. ✦AMBIDEXTROUS ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН и ПРЕМИУМ РАКА-ЧУВСТВО✦ Ambidextrous & рационализација дизајн обезбедува долготрајна удобност за двете лево-hander и десно-hander играчи, без замор дури и за време на долгите часови на интензивна игра. ✦20 МИЛИОНИ ИЗДРЖЛИВОСТ & ПРЕЦИЗНОСТ GAMIING СЕНЗОР✦ Кој нашиот докажан Напредни Оптички Сензор со 4 DPI нивоа на располагање, префрлување на волја од 800/1600/2400/3200, Лесно да се прилагоди за да веднаш натпревар глувчето брзина на различни игри.

Особините

Купувачите избираат и