• Ново
Кент MC4 Најдобрите Мажи Четка Косата И Лицето Четка За Брада Грижа. Exfoliating Природни Свиња Наежвам Четка + Кент LPC3 Коса Четка за Чистење. Најдобрите за Нега на Коса за ?

Кент MC4 Најдобрите Мажи Четка Косата И Лицето Четка За Брада Грижа. Exfoliating Природни Свиња Наежвам Четка

DEN 1656.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајни доаѓаат во различни форми, било да е овален, правоаголен или со рачки.Полни со чиста бела влакната.ПАТУВАЊЕ ЧЕТКА ДИМЕНЗИИ : 5"x 2 3/4", со 1/2" Наежвам; Cherrywood база направени за да се вклопи во вашата дланка, совршен за патување големина коса четка!Погоден за сите коса и брада должини.Најдобрите машки' е на страна заврши спектар на наежвам четки.Нејзиното чистење својства го прават тоа суштински дел од секоја коса чешлање за полнење или брада комплет.НА СТОЛЕТНИТЕ ЛУКСУЗНИ : На Кент Бренд е на одлуки брада чешли за мажи од 18 век, обезбедување на квалитет свиња наежвам четки и најважен за mens чешлање од нивното основање.Тие биле носителот на Кралски Налог преку последните девет последователни владеењето на Британската монархија.Нашите MC4 е направен од чисто цреша дрво.Миење на забите не е само релаксирачки, но ја подобрува циркулацијата во скалпот и го поттикнува етерични масла да тече низ косата која ја штити и негува.Погодна за секој коса должина и тип на коса.Оваа свиња четка прави за еден класичен и уникатен подарок за вашите посебни некој.За КЕНТ : Основана во 1777, Кент Четки, светот е најстарата hairbrush производителот ги одржува своите Британски традиции на производство на најдобрите светски hairbrushes и чешли.Компанијата продолжува да го задржат изработка и нов квалитет кој е Кент угледот.Ние веруваме дека чешлање брада кај мажите е начин на живот и модна изјава, и ние секогаш сме дизајнирање на нови модели за да се обиде и да ги задоволи потребите на нашите потрошувачи - ако нашиот производ не ги исполни вашите стандарди, тоа не ги исполнуваат нашата.

Особините

Купувачите избираат и

Плажа Партија Со Зајдисонце Во Тропски Одмор Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел

8 Inch Styles : Плажа Партија со Зајдисонце во Тропски Одмор Patterns Note : Избегнувајте Долги Периоди На Директна с

DEN 407.76

Слатки Птици Во Љубовта Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел

Големина : Четка Косата Е 8.Еколошки Материјали Се Само За Да Можете Да Ја Користите Послободно, Ќе Помог�

DEN 407.76

Месечината Ноќ Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени,

ЕкоПријателски Материјал : Месечина Ноќ Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната С�

DEN 407.76

Вратот Duster Четка, Мека Најлон Четка Косата Берберот Четка Мултифункционален Пропадна Отпор се Справи со парична

Парична казна Изработка : се Справи со површина е тркалезната и мазна, на изработка е во ред, и зафат се ч�

DEN 287.76