• Ново
Едноставно Сребро - 2x Црна Безжичен Контролер Батеријата Школка Пакет+Двојно Полнење на обвинителна Клупа За Xbox 360

Едноставно Сребро - 2x Црна Безжичен Контролер Батеријата Школка Пакет+Двојно Полнење на обвинителна Клупа За

DEN 489.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен Со Microsoft : Xbox 360, Xbox 360 Тенок.Пакетот Вклучува 1 x Двојно Полнење на Батеријата Станица 2 x Безжичен Контролер Батеријата Пакет Школка.Двојно Полнење На Батеријата Станица.Боја : Црна. 2x Црна Безжичен Контролер Батеријата Школка Пакет+Двојно Полнење на обвинителна Клупа За Xbox 360 Компатибилен Со Microsoft : Xbox 360, Xbox 360 Тенок Пакетот Вклучува 1 x Двојно Полнење на Батеријата Станица 2 x Безжичен Контролер Батеријата Пакет Школка Двојна Батеријата Станица за Полнење Компатибилен со : Microsoft Xbox 360 НЕ се компатибилни со : Microsoft Xbox, Xbox Никогаш не снема на енергија на батеријата кога сте за да се постигне победа точка, ќе Заштедат пари и заштита на животната средина со користење на батерија на Доковите и двете на вашиот акумулатори LED индикатор за светло покажува батерии статусот на полнење на Батерија Полнач : Текст : 110 ~ 240 V AC / Излез : 2.8 V DC Пакетот вклучува : Двоен Станица за Полнење на Батеријата w/ AC кабелот за напојување од Два Батерија Ni-МЗ батерии Боја : Црна Додаток САМО ИМАЈТЕ на ум : Полнач дизајн за ОЕМ XBOX 360 акумулатори и батерии со истиот полнење конектор САМО.

Особините

Купувачите избираат и