• Ново
Saucony Мажите Xodus 11 Трага Работи за Чевли

Saucony Мажите Xodus 11 Трага Работи за Чевли

DEN 3357.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Без крај зафат.Агресивни, мулти-насочен 5mm гкл се комбинираат со PWRTRAC гума да ви даде контрола и влечење за да се самоуверено да се справи со секој терен.Целосен прекин се чувствуваат.Работи подолго и повеќе удобно со зацврсна PWRRUN+ амортизирање и заштита на рок плоча underfoot.Издржливи и дише.Gnarly зафат што оди каде што се осмелуваат.За оние кои сакаат да ги тестираат своите издржливост на технички теренот, солиден Xodus 10 е преполна со многу gnarly зафат и амортизирање да се справи со она што е пред вас.

Особините

Купувачите избираат и