• Ново
MODFANS Прекумерно Читање Очила 2.0 за Мажи Жени,Големи Читатели Мажите Плоштадот Рамка Лесни Пролет Зглоб на Раката Мешана Боја со 4 Торбичка

MODFANS Прекумерно Читање Очила 2.0 за Мажи Жени,Големи Читатели Мажите Плоштадот Рамка Лесни Пролет Зглоб на

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНА : Леќа ширина : (54mm),Рамка ширина : (145mm),Леќа висина : (50mm),Мост (DBL) : (18mm),Храмот должина : (145mm).Рамка материјал : пластика.Пролет зглоб : Yes.MODFANS ПРОЛЕТ ЗГЛОБ ЧИТАЊЕ ОЧИЛА : Лесни рамки и пластични леќи со флексибилни пролет зглоб се обезбеди удобно се вклопуваат.Секој пар на читателите очила се внимателно избрани за да се обезбеди квалитет.ЧИТАЊЕ ОЧИЛА MENS ЖЕНСКА : 4 Пара на читање очила со 4 торбичка ви дава голема вредност за квалитет на производот.Тие се многу лесен, па тие не предизвика стрес, кога се носи за долго.ЧИТАТЕЛИТЕ ОЧИЛА ПОГОДНО ПОСТАВЕНИ : Погодни за поставување ви овозможува да ги чувате на читање еден пар очила во различни места, така што секогаш имаат еден пар корисна.Тие се, исто така, совршен подарок за вашите родители и постарите лица.КВАЛИТЕТ, ГРИЖА за корисници : 100% Задоволство да се Гарантира.Ние сме убедени дека нашите производи ќе ги исполни или надмине вашите очекувања.Ако не сте задоволни со производот кој што, сепак, ние лесно понуда на 30-Ден без мака за Парите Назад Гаранција.Задоволството на клиентите е наш приоритет.Подобра Визија За Подобар Свет.

Особините

Купувачите избираат и

Hubeye Половина Рамка Читање Очила Метални Тенок Половина Месечината Леќа Ретро Ултра Тенок Читателите Со Пролетта

Користете мек материјал, како што се чистење на облека, и не користете хартија крпи или други груби мате�

DEN 407.76