• Ново
Visionis VIS-РЕСУРСИТЕ Зелена Излез во случај на опасност Знак Двојно Двострано со LED 6 Инчен Писма со Батерија Резерви УЛ 924

Visionis VIS-РЕСУРСИТЕ Зелена Излез во случај на опасност Знак Двојно Двострано со LED 6 Инчен Писма со Батерија

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој знак може да биде подготвен да биде единечен или двоен еднострани и лесно може да се инсталира во минути.Единечен или двоен лице (Универзална).Излезот знак има вграден-во тест прекинувач и индикаторот за полнење што го прави функционалност дека многу полесно.Универзална J-кутија за монтажа на моделот.Минимум 90 минути итна операција батеријата копија. 120 V/277 VAC Двојна напон операција.Единечен или двоен лице (Универзална).Писма 6" (152.Најмногу 24 часа за целосно надополнување на времето.Минимум 90 минути итна операција батеријата копија.4 mm) висина со 3/4" мозочен удар.Вграден-во 1.Ултра сјајна ЗЕЛЕНА Led диоди. 120 V/277 VAC Двојна напон операција.4 mm) висина со 3/4" мозочен удар.Писма 6" (152.Вбризгување-украсениот термопластични ABS домување, УЛ 94 V-0 пламен оценка.4 mm) висина со 3/4" мозочен удар.Вграден-во 1.Ја осветлената букви имаат 6-инчен висина со 3/4 инчи мозочен удар.4 mm) висина со 3/4" мозочен удар.Вбризгување-украсениот термопластични ABS домување, УЛ 94 V-0 пламен оценка.На Visionis Итни Led Излез Знаци Серија производи се користи за различни Затворен Апликации, лесна инсталација двострано уред.Ултра сјајна ЗЕЛЕНА Led диоди.Факултативна ЦРВЕНИ или ЗЕЛЕНИ букви.Со својата универзална J-кутија планина модел, можете да ја инсталирате и планината знак на неколку различни начини.

Особините

Купувачите избираат и

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64