• Ново
САД SealingFull Лице Aramid со Buna-N Врзивно Страната Заптивка за 4 Луле - 1/64 Дебела - Класа 300

САД SealingFull Лице Aramid со Buna-N Врзивно Страната Заптивка за 4 Луле - 1/64 Дебела - Класа 300

DEN 301.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Type : Full Лице.За Страната ANSI Класа : 300. За Цевки, Големина : 4".Температурата Опсег : -100° до 400° F. Спецификација Сретна : ASME B16.21. Aramid Влакна помеша со Buna-N даде оваа заптивка добра отпорност на вода, aliphatic јаглеводороди, масла и бензинот.

Особините

Купувачите избираат и