• Ново
Amberbaby Висок Релјеф Шетач,Променлива Седиште и регулируема Облегалка Pushchair,Еден Клик Количка за Лесни Pram Кабриолет,со Lockable Универзална Тркала(Боја:Розова) (Боја : Син

Amberbaby Висок Релјеф Шетач,Променлива Седиште и регулируема Облегалка Pushchair,Еден Клик Количка за Лесни

DEN 1051.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

?Совршен за прошетки : на предните тркала се лесни за маневрирање и вртливата 360 степени.На smart, лесни шетач со компактен пати, нуди максимална удобност за бебиња.Хаубата нуди upf50+ и има pop-out врв за дополнителна сенка и вентилација панели.Тоа обезбедува стабилна, безбедно и удобно седење или спиење искуство за мало бебе.

Особините

Name:
Baby stroller
Function:
Can sit or lie down
Material:
steel pipe
Applicable age:
6-12 months, 1-3 years old
For children weighing/aged:
from birth to 15 kg
The box contains:
stroller, leg warmer, rain cover, shopping basket

Купувачите избираат и