• Ново
MKF Колекција од Миа К. MKF-X674BK-ПСИ Andrys Tote Торба, Црно-Коњак Браун

MKF Колекција од Миа К. MKF-X674BK-ПСИ Andrys Tote Торба, Црно-Коњак Браун

DEN 1226.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Кожа обвивка.Патент затворање. 1 надворешноста патент џеб, 2 внатрешни џебови, 1 внатрешни работи патент џеб со нашите потпис Миа.Боја : Црно-Коњак Браун.Материјал : Направен од високо-квалитет на вегетаријанската кожа.Тежина : 2 кг.Пакет Количина : 1. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дизајн со Луксузни злато на ѕвонење embellishments На Andrys Tote се сите омилени секојдневниот Tote На Andrys Tote е onecompartment стил е на врвот патент затворање за вашата безбедност, со предниот дел на патент џеб со нашите Миа К Колекција Патент puller На Andrys Tote е twotone појавување материјал стил Овој стил е handpainted рабовите декоративни бода на рачки врвот се справува со studs за декорација Има нашата потпис метал амблем во предниот за декорација Џебови. 1 надворешноста патент џеб 2 внатрешни џебови 1 внатрешни работи патент џеб со нашите потпис Миа К Колекција Plate Specifications.Боја Црна Коњак Браун.Материјал на highquality вегетаријанска кожа.Тежина од 2 кг.

Особините

Купувачите избираат и