• Ново
Мини-Кутија picoPSU-90, светот најмалите 12V DC-DC ATX напојување единица (дури и помала од picoPSU-120)

Мини-Кутија picoPSU-90, светот најмалите 12V DC-DC ATX напојување единица (дури и помала од picoPSU-120)

DEN 756.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеален за ниска моќност вградени системи.Работи со Intel Atom ПРОЦЕСОРОТ. 1u Rackmount согласност.Светови најмалите напојување.Вклучува P4 кабел.Car PC продава САМО ОРИГИНАЛНИ Cyncronix тестирани MINIBOX производи.Предупредување! : mp3car и MCS НЕ Cyncronix одобрени добавувачи mp3car и MCS НЕ може да понуди Cyncronix ГАРАНЦИЈА.

Особините

Купувачите избираат и