• Ново
Timberland ПРО Жените 72399 Титан 6 Безбедност-Пети го Подигнете

Timberland ПРО Жените 72399 Титан 6 Безбедност-Пети го Подигнете

DEN 2758.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Гума dual-густина outsole.Во 1973 нашите оригинални водоотпорни чизми се нарекува "Timberland" биле измислени.Пета мерки околу 1.Овие премиум "жолта" чизми постави нови стандарди за водоотпорни перформанси во индустријата за обувки.

Особините

Купувачите избираат и