• Ново
Flex-Брус Цилиндар Топка-Брус 84-89mm за Хонда CR500R 1990-2001

Flex-Брус Цилиндар Топка-Брус 84-89mm за Хонда CR500R 1990-2001

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брзо и ефикасно deglazing и заврши усовршувајќи, обезбедување на конзистентен крст-изведат шема за масло за задржување и клипот прстен за седење.Топката брус стил карактеристики 320 ронки globules на силиконски карбид што го прави совршен за челик ракави и Nikasil обложени цилиндри.Неколку големини на располагање за оптимално цилиндар понесе fitment.Лесен за употреба цилиндар брус кои може да се закачи за еден стандард рака вежба или вежба притиснете.

Особините

Купувачите избираат и