• Ново
NSHDR Телефон-Антички Телефон Гроздобер Дрвени Земјени Дневна Соба Студија Ретро Декорација Декорација Дома Канцеларија Телефон

NSHDR Телефон-Антички Телефон Гроздобер Дрвени Земјени Дневна Соба Студија Ретро Декорација Декорација Дома

DEN 4853.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Corded Телефон идеален додаток за посебна дневна соба дневна или во вашиот сон куќа, Својот елегантен надворешност се крие напредни, современи circuitry. ★Материјал : висок квалитет цврсто дрво тело, силикони копчиња, од легиран заграда, јасно квалитетот на повикот, без бучава. ★Карактеристики : hands-free функција, (повикувачки број), повикувачот прашања, бирање, исклучителна пакување кутија. ★Електронски тонови на ѕвонење, распеана ринг тонови, датум и време дисплеј, мешање-free повици. ★Делокруг на примена : : дневна соба, ноќната, студија, канцеларија, хотел итн.Телефон Тип : Жичен Телефон, Копче за Бирање Phone Material : висок квалитет цврсто дрво тело + алуминиумски bracket Size : висина од 25 см, ширината на дното 16 см, се справи со должина 25 cm Placement : седиште type Appearance : Гроздобер, Занает, Антички Telephone Run : Поврзување на фиксен телефон line Suitable за дневна соба, спална соба, студија, хотел, office Style : Европската ретро, антички, Американски retroensure ќе стигнат до вашите контакти лесно.

Особините

Купувачите избираат и