• Ново
4 Парчиња Божиќ Мачка Топката Играчка со Бел Комплет Дедо мраз и Elk Божиќ Мачка Играчка Чизми и Прачки Интерактивни Маче Потера Играчка Пердув Закачка Играчка за Вн?

4 Парчиња Божиќ Мачка Топката Играчка со Бел Комплет Дедо мраз и Elk Божиќ Мачка Играчка Чизми и Прачки Интерактивни

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убаво Комбинации : пакетот содржи сет од 4 парчиња Божиќ мачка играчки, вклучувајќи 2 различни Божиќ мачка топката играчки со ѕвона, и 2 различни Божиќ мачка играчка прачки, убава комбинација може да ги исполни вашите мачки игра потреби, и да ги направи среќни.Големина Информации : големината на ратан топката е околу 5 x 10cm/2 x 3.9 инч.Дијаметарот на Чизми/Елка е околу 5cm/ 2inch,и прачки е приближно 31cm/12inch,Линија должина е околу 54cm /21.25 инч.Квалитет на материјалот : Не се 2 Christmas мачка топката играчки со ѕвона се направени од ратан топката и кадифен.Мачката закачка играчки се прави на транспарентен акрил ,пердув и кадифен.Овие материјали се меки, сигурен и безбеден за домашни миленици да се игра и да се џвака.Убаво подароци : симпатична мачка ратан топката со ѕвона и интерактивни мачка закачка играчки лесно ќе го привлече вашето мачка внимание и се јавуваат неговиот интерес за да скокаат и да игра, која може да се примени како убаво подароци за вашите симпатична мачка.Навремено По-Продажбата на Услугата : Доколку вашите производи имаат било квалитетот или квантитетот на прашања од нашите фрли игра, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и нашите продажни тимот за поддршка ќе се онлајн да се реши за вас.Вашата среќа е навистина важно за нас.

Особините

Купувачите избираат и

2 парчиња Смешно Мачка Играчка Симпатична Пластични Маче Стапче Пердув Гребење Гасеница Интерактивни Стап Милениче

Тип : Мачка Закачка.Материјал : Пластични+Кадифен.Боја : Мулти.Карактеристики : Пердуви.Пакетот вклучува

DEN 191.76

к-berho Мачка Играчки Интерактивни, Мачка Играчки за Внатрешна со Пердув,Топка,Глувчето и 2 Боја Панделки,Автоматски

Интерактивна мачка играчка има различни мачка забава начини на игра, вклучувајќи мачка стапче играчка �

DEN 144.00