• Ново
Напредни store | Кристијано Роналдо CR7 Фудбалски Клуб Реал Мадрид Спорт Ѕид Decals Фудбалски Играч на Фудбал, Топката ја Играат Играта Винил Оркестарот Налепници Големин

Напредни store | Кристијано Роналдо CR7 Фудбалски Клуб Реал Мадрид Спорт Ѕид Decals Фудбалски Играч на Фудбал,

DEN 719.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

VYNIL DECALS може да се појави поголем за прикажување цели.Ѕидот Decal Налепница реални големини се од 22 X 22" на 22 X 40".Произведено во САД.Ѕидот Decal е декоративни канцеларија, дома, дневна соба, кујна, спална соба, бања, тоалет ѕид decal.СИТЕ ЅИД DECALS се ЕДНА БОЈА.Многу бои се достапни.Ако имате било какви прашања ве молиме, пратете ни приватна порака.Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашата продавница Напредни продавница!Ве молиме прочитајте ја целата опис за оваа точка!Винил ѕид decals се еден од најновите трендови во домашниот ентериер.Винил ѕид decals се даде на изгледот на една рака-насликани понуда, велејќи или слика без трошоци, време, и трајна боја на вашиот ѕид.Тие се лесно да се примени и може да биде лесно да се отстрани без да се оштети вашите ѕидови.Винил ѕид decals може да се примени за да се ѕидови, врати, прозорци, автомобили, или било која друга цврста,мазна или полу-текстура површината.Ве молиме да знаат дека иако овие decals се отстранува и нема да го оштети вашиот ѕидови или windows, тие се наменети како една употреба само објект.Тие не се наменети да се отстранат и да се употребуваат повторно.Ве МОЛИМЕ да направите белешка за ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР, инаку ЦРНА боја ќе биде предаден.Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!!.

Особините

Купувачите избираат и