• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Ирис Сини Цвеќиња

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Ирис Сини Цвеќиња

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 10. 1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Анти-кражба Патент Џеб, прилагодлив рамо ремени за максимална удобност, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се. Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на работа essentials.Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.Дизајниран со вас во умот, само за вас!Избираат од широкиот спектар на иновации обрасци за да се создаде свој уникатен изглед.Здраво, вашата визија е фантастично!Сакаат овој ранец како идеален градски придружник.Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот. Стилски и елегантен ранец може да се одржи на списанија, книги, sketchbooks, мобилни телефони, картички, паричници, слушалки, очила за сонце, чадори, шишиња со вода, шминка и други лични предмети.

Особините

Купувачите избираат и