• Ново
Nite Ize Вертикално / Хоризонтално Прошири Широк Товар Тешки Солиден XX-large Црна Holster Торбичка издржливи W/Вртливата 360 Ротирачки Спојувалка за Каиш,се Вклопува Мото E3 ( Г?

Nite Ize Вертикално / Хоризонтално Прошири Широк Товар Тешки Солиден XX-large Црна Holster Торбичка издржливи

DEN 622.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Торбичка Accommdates случај маска, (Телефон НЕ е ВКЛУЧЕН), само торбичка.Издржливи балистички полипропилен,Тешки ротирачки фиксна спојувалка за каиш.Димензии : 6.6" x 3.9" x 1in.За Изградба, Maintence, индустриски, Комунални работи, Јавната Безбедност итн.Ентериерот е наредени со мека neoprene ткаенина.Заштита на вашиот мобилен телефон со овој Nite Ize Товар врвен квалитет Покрие Случај (Телефон и Случајот НЕ се ВКЛУЧЕНИ) .Изработени од екстремно издржливи балистички полипропилен и опремени со затворен дното, оваа иновативна, тешки трајни мобилен телефон случај за пошироката телефони апсорбира шоковите и штитови од елементи.Тоа е патентирана flex клип кој придава безбедно над и под појас, џебови во случај еден внатре за телефон и другите за задржување на идентификација, парични средства и кредитни картички за екстра погодност.Апсолутно совршен за оние кои што работат и да игра во солиден средини, и не сакаат нивните (големо) телефони да страда за него.Карактеристики Универзално големина дизајниран да се вклопуваат речиси сите поголеми големина телефони и конвергирани уреди на пазарот.Карактеристики на трајни кука и јамка капак затворање.Вие нема да бидете разочарани!.

Особините

Купувачите избираат и