• Ново
Бебе Playmat, Мека Памучна Младата Игра Килим Позадина Ќебе Прекрасна Исклучителна за Игра Соба за Спална соба

Бебе Playmat, Мека Памучна Младата Игра Килим Позадина Ќебе Прекрасна Исклучителна за Игра Соба за Спална соба

DEN 969.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Како да го Користите : Спецификација : Предмет Тип : Бебе Playmat Material : Cotton Style : Bear Diameter : Прибл.Мека Памучна Ткаенина : Усвојува високо квалитетни памучна ткаенина, безбедно и еко пријателски, мека и кожата пријателски, удобно да го допрам, трајни производи за долгорочна употреба.Мулти Цел : Тоа може да биде тепих, декоративни ќебе, фото позадина ќебе, соодветен за детската соба, отворен излет, нап, фотографија и сл. Голем Простор : Големи димензии, што е доволно за да се приспособат на бебето да се игра, одмор и спиење на тоа, погодно за нив да се игра играта, да се направи бебе се забавуваат. Повеќе Применливи Места : Таписерии изработка, се обрне внимание на детали, перат и еднократно, има долг животен век, погоден за спални соби, играта соби, итн.

Особините

Item Type:
Baby Playmat
Material:
Cotton
Style:
Bear
Diameter:
Approx. 84cm / 33.1in
Package List:
1 x Playmat :
Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Купувачите избираат и